OFERTA

OPONY

W naszej ofercie znajdą Państwo opony nowe i używane największych koncernów oponiarskich na świecie takich firm jak: Michelin, Continental, Bridgestone, Dunlop, Goodyear, PirellI, Vredestein, Yokohama, Toyo i wiele innych.


W sprzedaży posiadamy opony letnie, zimowe i całoroczne zarówno do  samochodów osobowych, dostawczych jak i 4x4. Nasze 16-sto letnie doświadczenie zapewni Państwu szybką i sprawną obsługę oraz fachowy dobór ogumienia przez młody i wykwalifikowany personel.

FELGI

W naszym szerokim asortymencie posiadamy felgi stalowe i aluminiowe nowe jak i używane takich producentów jak ATT, BBS, Enzo, Kronprinz, Ronal, AEZ, Dezent, Keskin- Tuning, MOMO, RH ,Borbet ,Dotz ,KFZ Stahlrad, OZ, Tomason


Przy doborze felg pomogą Państwu umieszczone na podanych stronach konfiguratory:
www.alcar.pl | www.stylauto.com.pl

Każdy kto ceni sobie styl i elegancję znajdzie coś ciekawego w naszej ofercie.Posiadamy również szeroką gamę różnego rodzaju śrub, nakrętek, pierścieni centrujących oraz zabezpieczeń renomowanej firmy McGard.

PROSTOWANIE FELG

Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie naprawy felg stalowych i aluminiowych. Nasze doświadczenie oraz najwyższej klasy urządzenia, pozwalają na kompleksową naprawę wszystkich felg samochodowych do 25 cali.


Celem prostowania felgi jest doprowadzenie jej do stanu użytkowego. Nie zawsze jest możliwe perfekcyjne wyprostowanie felgi do jej idealnego kształtu. Najważniejsza jest płaszczyzna, na której osadzona jest opona, a nie rant. Wszystkie felgi wyprostowane przez nasz serwis nadają się do jazdy.

Nasz serwis dysponując odpowiednimi narzędziami ma możliwość napawania oraz spawania pęknięć w felgach aluminiowych przy użyciu specjalnej spawarki TIG, która umożliwia w osłonie argonu pospawanie pęknięcia, zapewniając odpowiednią wytrzymałość.

Doświadczenie które zbieraliśmy latami w dziedzinie prostowania felg, pogłębiamy każdego dnia. Zapewniamy poprawne wykonanie usługi, bo profesjonalizm to klucz do sukcesu. Nie podejmujemy się naprawy felg, które według nas mogą stanowić zagrożenie bezpieczeństwa w dalszej eksploatacji.

MALOWANIE FELG

Zajmujemy się również piaskowaniem i malowaniem felg metodą proszkową i tradycyjną.


Piaskowanie jest to proces oczyszczenia powierzchni strumieniem stężonego powietrza z dodatkiem ścierniwa. Wykonuje się go w celu oczyszczenia metalowych powierzchni z rdzy, zendry, lakierów czy farb.

Idealnie odtworzymy każdą felgę, która przez kilka lat po renowacji będzie wyglądała pięknie. Na życzenie klienta dobierzemy kolor, odcień i fakturę lakieru.

CZUJNIKI TPMS

System kontroli ciśnienia w oponach (TPMS) to zintegrowany z pojazdem system, który na bieżąco monitoruje ciśnienie gazu w oponie. Istnieją dwa różne typy systemów: bezpośredni (pomiar ciśnienia za pomocą czujnika w feldze), oraz pośredni (pomiar za pomocą czujnika ABS w aucie). Wyświetlacz na desce rozdzielczej pojazdu ostrzega kierowcę, jeżeli system wychwyci spadek ciśnienia w jednej lub więcej opon.


 TPMS spełnia trzy funkcje:

 • Zwiększa bezpieczeństwo jazdy
 • Zapobiega zwiększonemu zużyciu paliwa spowodowanego niewłaściwym ciśnieniem w oponach
 • Zapobiega zwiększonemu zużyciu ogumienia spowodowanego zmniejszonym ciśnieniem w oponach

Zgodnie z Dyrektywą UE, od 01 listopada 2014 roku, wszystkie nowe pojazdy opuszczające salony polskich dealerów samochodowych, muszą być wyposażone fabrycznie w czujniki ciśnienia TPMS.

Dzięki urządzeniu ALCAR TPMS Fit jesteśmy w stanie zaprogramować nowe czujniki do Państwa auta.

Dodatkowo naprawimy i zaprogramujemy czujnik do samochodu który już jest w taki wyposażony.

MECHANIKA

Wydłużenie drogi hamowania, niepokojące dźwięki dobiegające z kół w trakcie jazdy, odczuwalne wibracje w kierownicy - to kilka podstawowych sygnałów, że tarcze lub klocki hamulcowe mogą wymagać wymiany.


W naszym serwisie wykonanie takiej usługi zajmuje maksymalnie kilkadziesiąt minut. W rezultacie znacznie zwiększa się komfort, a przede wszystkim bezpieczeństwo jazdy. Naprawiamy i wymieniamy też elementy układu zawieszenia: amortyzatory, sprężyny, wahacze, łożyska, sworznie itp. 

KLIMATYZACJA

Układ klimatyzacji samochodowej traci z biegiem czasu czynnik chłodzący, który przenika i odparowuje poprzez przewody elastyczne oraz inne połączenia. Co gorsza, jeśli pozostawimy układ klimatyzcji samochodowej z niskim poziomem czynnika chłodniczego mogą wystąpić poważniejsze problemy (korozja układu i uszkodzenie spręzarki).


W naszym serwisie zdiagnozują Państwo swoją klimatyzację nowoczesnym urządzeniem Clima 9000 Multigas, które posiada funkcje:

 • odzysk i oczyszczanie czynnika,
 • usunięcie i odseparowanie oleju,
 • usuwa z układu wodę i zanieczyszczenia,
 • przeprowadza test szczelności układu klimatyzacji,
 • wprowadzenie do układu barwnika UV,

ODGRZYBIANIE

Ultradźwiękowe urządzenie do odgrzybiania klimatyzacji MIST


Urządzenie działające na zasadzie wytwarzania mgły odparowanej ze specjalnego płynu usuwającego bakterie z układu nawiewowego pojazdu. Poprzez włączenie obiegu wewnętrznego mgła jest zasysana do układu nawiewowego i poprzez emisje ultradźwięków rozbija kurz, rozotcza, grzyby i wszelkie substancje szkodliwe dla zdrowia. Nawet pojazd, w którym przez wiele lat palony był tytoń, po zabiegu MIST-em traci cały nieprzyjemy zapach.

Ozonowe urządzenie LOVAIR AUTO do czyszczenie układu wentylacji i klimatyzacji pojazdów, jest profesjonalnym generatorem ozonu wysokiej wydajności(100mg/h), który dzięki wysokiej mocy utleniania ozonu zabija bakterie,pleśń,kurz oraz wszelkiego rodzaju nieprzyjemne zapachy.

PRZECHOWYWANIE OPON

Jeśli nie dysponujesz warunkami do samodzielnego przechowywania opon, zapraszamy do przechowania ich w naszym magazynie. Proponujemy przechowywanie opon i kół w odpowiednich do tego warunkach, zgodnych z zaleceniami producentów opon.


Korzyści z trzymania opon w przechowalni:

 • nie nosisz swoich opon 4 razy w roku
 • nie brudzisz siebie i swojego samochodu
 • nie martwisz się, czy Twoje opony nie zostaną skradzione z piwnicy lub garażu
 • Twoje opony odpowiednio przechowamy
 • Twoje koła są przygotowane na kolejny sezon i dokładnie wyczyszczone

WYWAŻARKI DO KÓŁ HUNTER GSP

Hunter GSP9700


Drgania kół jezdnych sa spowodowane na ogół przez: niewyważenie statyczne i niewyważenie dynamiczne koła. Aby uniknąć wibracji kół, spowodowanych błędnym wyważeniem, a w rzeczywistości wywołanym wadliwą felgą lub niewidoczną wadą opony, firma HUNTER wyposażyła wyważarkę GSP 9700 w tzw. test drogowy. Niezależnie od wyważenia koła, pozwala na sprawdzenie, czy inne przyczyny nie wywołuja drgań koła, przenoszonych na zawieszenie pojazdu.

Dla ograniczenia drgań koła w wyważarce HUNTER GSP9700 zastosowano specjalną rolkę o średnicy 152,4mm oraz funkcję "Road Test"(test drogowy), służącą do oceny zmiany wartości siły promieniowej.Rolka ta zapewnia najszybszy i najdokładniejszy pomiar bicia koła dzięki styczności z całą szerokością bieżnika opony.

GEOMETRIA

Hunter WA430 HE421 Elite to najnowszy i zarazem najbardziej zaawansowany model z serii urządzeń do geometrii 3D. Pracuje on w oparciu o oprogramowanie WinAlign, które tak jak w niższej wersji WA430HS221 zawiera szereg opatentowanych funkcji regulacyjnych i pomiarowych.


Największym atutem tego urządzenia jest szybkość i precyzja pomiaru uzyskana dzięki zastosowaniu czterech najwyższej klasy kamer CMOS oraz nowych głowic serii Elite.

Skontaktuj się z nami!

Marshall
ul. Mieszka I 32 Radom

Pn - Pt: 8:00 - 18:00
Sobota: 8:00 - 15:00